امروز 
به پايگاه اينترنتي از تو به یک اشاره خوش آمديد.

درباره ي ما


با نام خدای زیبایم می نویسم :
مرا هر چه هست از اوست، به امانت داده است مرا و باز ستاند روزی و روزی دگر پای حساب کشند مرا و چه حسرتی دارم من در آن روز ،که ای کاش یار مرا هیچ امانتی نداده بود.خدای زیبایم: بسیار می ترسم از آن روز ، یا مرا هیچ مده ، یا حسابش مخواه و یا امانت دارم ساز، آمین.
دوستان ، این خانه را برای میزبانی از شما بنا کرده ام ، بنابرین بسیار خشنود خواهم شد اگر ، میزبانی مرا نقد کرده و نظرات خود را در رابطه با مطالب عنوان شده ،اعلام فرمایید.
بنده حقیر سيد حميدرضا.. 24 ساله از تهران,كارشناس علوم سياسي میباشم. .و تلاشم بر اين است كه بتوانم در اين راه پر بهجت و پر افتخار و پر فیض قدمي براي امام و شهدا و رهبر عزيزم بردارم تا نشود كه در مقابل امام زمانم (صلوات اللَّه عليه و عجّل اللَّه فرجه و ارواحنا فداه) شرمسار باشم.
در مورد مطالب سياسي , بنده , بيشتر در مورد مطالب عمده و تاثير گذار در عرصه داخلي و در عرصه بين الملل,كه ارتباط مبسوطي با كشورمان دارد خواهم پرداخت.و تا آنجايي كه در توان و درك ناقصم هست به تحليل و برسي آن خواهم پرداخت.
...::::::التماس دعا::::::...

.:. امكانات .:. 1. زندگینامه سردار وحید حقانیان
  مربوط به موضوع : زندگينامه
  سه شنبه پنجم مهر ۱۳۹۰

  وحید حقانیان که بیشتر با عناوین «سردار وحید» و «آقای وحید» شناخته شده‌است یکی از فرماندهان سابق نظامی است که در سالهای اخیر در دفترآقا  فعال است. سایت‌های مخالف دولت جمهوری اسلامی ایران، از وحید حقانیان به‌عنوان «دست راست و مباشر اصلی» آقا  یاد می‌کنند.

  «وحید حقانیان» معاون اجرایی دفتر رهبری است که به عنوان یک چهره بسیار بانفوذ و قدرتمند وظیفه ابلاغ تصمیمات و نقطه نظرات آقا  به دستگاه‌های مختلف سیاسی، امنیتی و نظامی و ایجاد هماهنگی میان آنها را بر عهده دارد.

  تنها اطلاعات تقریبا تایید شده‌ای که درباره گذشته وحید حقانیان وجود دارد این است که اصالتی اصفهانی دارد و منزل پدریش در اطراف میدان منیریه تهران است.

  او همان کسی است که در مراسم تنفیذ دور دوم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، در میان تعجب همگان، حکم تنفیذ را به آقا  تحویل داد تا او به نوبهٔ خود آن را به احمدی نژاد تحویل دهد. این کار معمولا توسط رئیس جمهور قبلی یا رئیس مجلس خبرگان یا افرادی در رده‌های مشابه انجام می‌گرفته‌است. وی همچنین در مراسم تحلیف احمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی حضوری بسیار پر رنگ داشت و در ردیف اول مجلس دقیقا در مرکز فرماندهان رده اول نظامی قرار داشت بطوریکه به نظر می‌رسید او دارای مقام بالاتری از تمام نظامیان حاضر نظیر فیروزآبادی و جعفری است.


  ادامه مطلب | | نويسنده : سید حمیدرضا

.:. صفحات .:.

|حديث روز